ul. Hetmańska 1A/12 Poznań kancelaria@taxconnect.pl +48 61 85 15 329

Witamy na naszej stronie.

 TAX CONNECT to firma doradcza z blisko dwudziestoletnim doświadczeniem na poznańskim i wielkopolskim rynku. Kompleksowo wspieramy przedsiębiorców w zakresie obsługi księgowej, doradztwa podatkowego i prawnego.

Naszymi klientami są zarówno spółki prawa handlowego jak i przedsiębiorcy prowadzący samodzielną działalność gospodarczą. Obsługujemy również fundacje i stowarzyszenia. Prowadzimy obsługę również w języku angielskim i niemieckim.

mb

Założycielem i osobą zarządzająca Kancelarią jest Michał Baran. Jest radcą prawnym i doradcą podatkowym, absolwentem Wydziału Prawa UAM i Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Uczestnik wielu szkoleń i konferencji branżowych.

Brał udział w wielu projektach biznesowych i restrukturyzacyjnych. Doradzał spółkom notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych (New Connect). Wykładowca na wielu konferencjach dla przedsiębiorców. Pełnomocnik podmiotów gospodarczych, uczelni wyższych, jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji kultury w sporach przed Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Specjalizuje się w prawie podatkowym, handlowym i gospodarczym.

Włada językiem angielskim i niemieckim.

 

Skontaktuj się z nami